Marcelovi odgovori

Započeo Illusionist, Jun 10, 2006, 02:19:12

prethodna tema - sledeća tema

GhostLoveScore

Iskreno, uvek sam i mislila da je Tuomas bio zaljubljen u Tarju. I kad je video da od toga definitivno nema nista onda dao Tarji pismo koje je meni licilo na nesto ovako: Tarja nije dolazila da vezba sa nama, postala je komercijalista, bla, bla, bla, (pa privatni deo pisma: Ja sam uvek bio zaljubljen u nju i sad mi je tesko...). Ne znam, ali oni su ispali kreteni po mom misljanju. Postujem ja Tuomasa, Marca posebno, ali ne mogu da se pomirim sa tim pismom jos.
Nemojte Tarju da mi dirate! ;) Ponela se kao gospodja, sto i jeste.

Ps. Samo da se zna, nisam procitala sve Marcelove odgovore, i nemam nikakvo misljenje o doticnom gospodinu.
They were the first ones to see, they are the last ones to bleed.

skurk

Citat: moth poslato Avgust 03, 2011, 22:39:31
:) Zapazhen je fenomen da ljudi biseksualne orijentacije imaju mnogo izrazheniju kreativnost od ostalih, i da su skloniji umetnosti...



Ne znam i ne zanima me da li je gej/bi, ali mislim da u ovom slučaju to nije bitno... Jer, sudeći po njegovim radovima u posljednjih ne-znam-koliko godina, reklo bi se da je Tuomas klasičan folirant, ne umjetnik. I da je svoju kreativnost iscrpio odavno.


Tema: tl;dr. A i ne zanima me.
I CEASE TO EXIST
AS MY FORMER SELF
SYNTHETICALLY REVIVED.

I don't have low self-esteem. I have low esteem for everyone else.

Nordic Wolf

Jedini forum na kome se može bez prigovora odgovarati na prastare postove  :lol:

Citat: GhostLoveScore poslato Avgust 11, 2011, 00:44:13
Iskreno, uvek sam i mislila da je Tuomas bio zaljubljen u Tarju. I kad je video da od toga definitivno nema nista onda dao Tarji pismo koje je meni licilo na nesto ovako: Tarja nije dolazila da vezba sa nama, postala je komercijalista, bla, bla, bla, (pa privatni deo pisma: Ja sam uvek bio zaljubljen u nju i sad mi je tesko...). Ne znam, ali oni su ispali kreteni po mom misljanju. Postujem ja Tuomasa, Marca posebno, ali ne mogu da se pomirim sa tim pismom jos.
Nemojte Tarju da mi dirate! ;) Ponela se kao gospodja, sto i jeste.

Ps. Samo da se zna, nisam procitala sve Marcelove odgovore, i nemam nikakvo misljenje o doticnom gospodinu.

Ja ne bih rekla da je Tuomas zaljubljen, ali da je voli moguće. A šta se to drugih tiče - nit' ju je 'vato, ništa. Taj njen muž je u njoj vidio šansu za profit i razvoj biznisa između ostalog, pa kad je vidio da nema povišice u NW, ubrzao je njen plan (koji je u to vrijeme bio samo ideja za kasniju budućnost) da se upusti u solo karijeru.

Citat: skurk poslato Avgust 13, 2011, 13:58:55
Ne znam i ne zanima me da li je gej/bi, ali mislim da u ovom slučaju to nije bitno... Jer, sudeći po njegovim radovima u posljednjih ne-znam-koliko godina, reklo bi se da je Tuomas klasičan folirant, ne umjetnik. I da je svoju kreativnost iscrpio odavno.


Tema: tl;dr. A i ne zanima me.


Možda zato što mu je oteta inspiracija.  :sheep: I sa tom iscrpljenom kreativnošću zvuči bolje od mnogih.

Nordic Wolf

Citat: moth poslato Avgust 03, 2011, 22:39:31
:) Zapazhen je fenomen da ljudi biseksualne orijentacije imaju mnogo izrazheniju kreativnost od ostalih, i da su skloniji umetnosti...
Mozhda Thomas zapravo skriva svoj ljubavni zhivot kako se to ne bi odrazilo na uspeh nw-a :)


Ili možda ljudi koji daju prednost prvenstveno kvalitetu ličnosti, a ne genitalija?

U jednom inervjuu je izjavio na ne voli playboy i da nikada nije mogao da posmatra žene na taj način (da ih svodi seksualni objekat). Ja ipak tvrdim da je to za veliku pohvalu, a ne za sprdnju.

moth

Citat: Nordic Wolf poslato Avgust 13, 2011, 17:12:48
Ili možda ljudi koji daju prednost prvenstveno kvalitetu ličnosti, a ne genitalija?

U jednom inervjuu je izjavio na ne voli playboy i da nikada nije mogao da posmatra žene na taj način (da ih svodi seksualni objekat). Ja ipak tvrdim da je to za veliku pohvalu, a ne za sprdnju.

Vuchko pa ti si zhiva :D
Nisam ni nameravao da ga ismevam zbog toga. S tim da nisam siguran da ljudi mogu da odluchuju chemu ce dati prvenstvo, radi se verujem o urodjenim sklonostima.... ka jednom, drugom, ili oba :).

And then we turn around and find all forests gone,
and find all stars and stories gone
And then we turn around and find all faeries gone,
and find all dragon faeries gone

Nordic Wolf

Ni naučnici ne mogu da se usaglase oko ,,fenomena'' homoseksualnosti, tako da je ta tvrdnja malo nesigurna. Poenta ostaje ista - Tuomas nije homić, ali ga ne zanimaju ni p*čke već emocije i sve ono za što ljude generalno  zaboli...

A da, još sam živa, ali manje entuzijasticna. Brbljiva kao i uvijek!

Lomelinven

Tomi nije homi, Tomi je (n)emo.

moth

Uglavnnom, slazhemo se da Thomasa shaljemo na nauchno istrazhivanje, zarad pouzdanijih podataka :lol:
And then we turn around and find all forests gone,
and find all stars and stories gone
And then we turn around and find all faeries gone,
and find all dragon faeries gone

~Nymphadora~

Citat: Nordic Wolf poslato Avgust 13, 2011, 17:12:48
Ili možda ljudi koji daju prednost prvenstveno kvalitetu ličnosti, a ne genitalija?

U jednom inervjuu je izjavio na ne voli playboy i da nikada nije mogao da posmatra žene na taj način (da ih svodi seksualni objekat). Ja ipak tvrdim da je to za veliku pohvalu, a ne za sprdnju.

Slažem se, to je baš dobro :D Mada ne verujem da je gej...mooožda je bi, ali i to teško. Ja i dalje mislim da je voleo Tarju :lol:
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.