VoW Updates!

Započeo Illusionist, Novembar 06, 2006, 22:20:27

prethodna tema - sledeća tema

Illusionist

04.11.2006.

Sajt prelazi u engleski jezik u skladu sa atributom koji smo mu dali trudimo se da to i opravdamo!
http://www.valleyofwishes.net

Sve biografije su prevedene, Vorador pise istoriju benda, a ja cu uskoro napisati za fanove... Bice objavljeno i dosta chlanaka koje je Liz pisala, tako da stay tuned.

-----
05.11.2006.

Postavljena je nova anketa, tako da vam predlazem da odete na sajt i ulogujete se (registrujete se ako do sada niste) i onda glasate :]
Ne znam sta bih rekao.

Winter's Son

Narode, sajte NEUJEDA KOLIKO SAM PRIMETIO!!!!!!!!!!!!!!MOZETE SLOBONO DA SVTARITE DA VIDITE SHTA SE RADI, MOZDA I DA GLASATE NA POOL-U.... NE BOLI, VERUJTE!!!!!!!!!!!!1
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Illusionist

15.11.2006.

VoW zvanicno postao sajt samo na engleskom jeziku.
Ne znam sta bih rekao.

Illusionist

16.11.2006.

ARTICLES sekcija je otvorena gde mozete procitati 5 chlanaka o Nightwishu koje je Liz pisala. Hvala Liz.
Novi Valley of Wishes banner mozete pogledati na strani CONTACT. Hvala Voradoru.
U sekciju download dodato je 3 linka za direktan download spotova Nightwisha. I to za "Bless The Child", "Over The Hills and Far Away" i "Sleeping Sun".
Ne znam sta bih rekao.

Winter's Son

e extra ste se setili onog chuda za prevod!
Svaka Chast :wink:
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Ninoslav

"Valle de los deseos" :)
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Illusionist

Nismo se setili nego je N apdejtovao softver koji koristimo za sajt :D blessed be! :wav:
Ne znam sta bih rekao.