Nightwish > Generalne diskusije

Polozaj Nightwish-a na svetskoj sceni

<< < (16/16)

chess:
Ja ne slusam Nemo :P Mislim ne toliko kao ostale pesme :} A da ne spominjem Wish i had an angel xD To ne pustam xD
Najtvish se sada visoko kotira kod populacije koja slusa i bijonse i shakiru & co. xD Gube sve vise stare fanove ali isto tako i dolaze novi tako da se tako to kompenzuje :]

*yokyyay*:

--- Quote from: chessmaster on June 29, 2009, 13:58:27 ---Ja ne slusam Nemo :P Mislim ne toliko kao ostale pesme :} A da ne spominjem Wish i had an angel xD To ne pustam xD
Najtvish se sada visoko kotira kod populacije koja slusa i bijonse i shakiru & co. xD Gube sve vise stare fanove ali isto tako i dolaze novi tako da se tako to kompenzuje :]

--- End quote ---

slazhem se...:D

~Nymphadora~:

--- Quote from: Illusionist on October 20, 2005, 00:58:37 ---

--- Quote from: Telcontar on October 20, 2005, 00:36:50 ---Sto se mene tice sto vise fensera, matoraca ili cega god slusa Nightwish ili neki drugi metal bend, to bolje, nece moci da mi seru kako sam ja 'fuj metalac i satanista' a taj bend ce imati vecu publiku, bice poznatiji, prodavaniji, sto znaci da ce mi biti vece sanse da ih vidim uzivo...

--- End quote ---
e, za ovo si zasluzio pice! svaka cast!!!!

--- End quote ---

Lepo rečeno :D

Ali najžešće je kad bivši moderator na rock and metal forumu napiše (btw ja sam Katarina a av mi je bio isti kao ovaj ovde):

--- Quote ---Uz Katarinu sam ih zavoljelaa...hehhehe....uz njen avatar....xD
nAJ MI JE PJESMA:I walk alone,,,,al ne znam s kojeg albbuma je ona??
A kako se zove nova pjevacica??
--- End quote ---

Nisam znala da li da se smejem ili da plačem xD

A pazite, ja sam brata i sestru od tetke (imaju po 13 godina, ja skoro 14) navukla pre oko dva meseca na Wish I had an Angel i Nemo, a sestru i na Sleeping Sun 1999. Pre toga su slušali JK and company. Sada se pale i na mnoge druge NW pesme, Evanescence.....

--- Quote from: Skurk ---Pustite i shiru publiku da chuje neshto iole kvalitetno. Dobra muzika postoji da bi svi mogli da uzhivaju u njoj.
--- End quote ---

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version