Nightwish > Generalne diskusije

Polozaj Nightwish-a na svetskoj sceni

<< < (2/16) > >>

Illusionist:

--- Quote from: "DreamyEyedChild" ---mame mi mile!!evo slusajte:
pre jedno 2 nedelje,petak uvece,krenula ja na bus za grad.
i sad,na putu od moje kuce do stanice vidim ja ispred necije kapije parkirana kola i iz njih tresti muzika.u kolima i oko kola fenseri,al ne makar kakvi,nego oni NAJZESCI SELJACI-FENSERI sa sela,ma znate na sta mislim...i te "ribe",cujem ja,nesto pevaju.u milionitom delu sekunde dok sam se priblizavala kolima,shvatim-ja znam taj glas veoma dobro,TO JE TARJA,TO JE WISH I HAD AN ANGEL!!!!!OH MY GOD!!!! i onda sam tako pogubljena otisla u grad... :shock:  :shock:

a inace,jedna moja drugarica(koja ne podnosi metal) "obozava" Nemo!!! :x

slazem se sa Angel of Eternity za Once i pesme sa istog.
i,kao sto sam vec rekla,nisu u pitanju samo textovi i muzika,vec i celokupni imidz(to se posebno odnosi na Tarju :x ,sta izvodi sa ovim polu fensi oblacenjem,poziranjem,vrckanjem,sisama na izvolte,i izjavama tipa "Ja nisam metal-girl,niti cu ikada biti" ??!?!)
--- End quote ---

mislim da samo u metalu postoji pravilo "samo metalci smeju da slushaju metal"... to je pogresno.. i po milioniti put kazem da me ne interesuje ko slusha NW dokle god se meni njihove pesme svidjaju....

sto se tice oblacenja slazem se sa djoletom.. bolje da se oblaci kako ona oseca da treba a ne da izigrava tamo neko masTnu goticarku, kada u osnovi slusha witni hjuston.. ja je zbog toga i volim.. zato shto je iskrena..
sise na izvolte... ma daaaaaaaaaaaj... to je obichan dekolte jbt, vidjala si sigurno i gore prizore od te haljine koju tarja nosi..

i btw... glasajte..

Baki:
U ovom trenutku jesu mejnstrim, obzirom da su bendovi sa zenskama sada veoooma popularni u svetu....A sto se tice komercijalizacije, mislim da je gigantska promocija i izdavac uradio svoj deo posla fantasticno, i to je to. Muzika mi uopste nije komercijalna, a sto se tice imidza...recimo da mi se uopste ne svidja novi Tuomasov trip, dok mi se Tarjin novi (ostro je reci novi, ona je manje vise ista, ali malkice drukcija), stil me odusevljava!

Sleepwalker:

--- Quote from: "PlanetHell" ---
mislim da samo u metalu postoji pravilo "samo metalci smeju da slushaju metal"... to je pogresno.. i po milioniti put kazem da me ne interesuje ko slusha NW dokle god se meni njihove pesme svidjaju....

--- End quote ---

Znaci 100% tacno.Slusacu ih dok to budem hteo, pa makar ih pustali na MTV-u 30 puta dnevno.
Ja slusam Bajagu celog svog zivota, uz njega sam odrastao, sada ga slusam i uvek cu ga slusati.On je moj idol.Smekercina  8)
Nikoga ne treba da interesuje sta ja slusam pored NW-a.Ako neko ima nesto da mi prigovori, rado cu se razracunati sa njim!
Brinite o svom zivotu i o svom oblacenju, a ne o drugima  :roll:

Telcontar:
Hm, pazite komercijalizacija nekog benda je veoma diskutabilna. Metallica i Maideni su jako komercijalni, extremno reklamirani. ALi niko ne moze da me ubedi da su oni svoj zvuk menjali da bi prodali vise albuma. To je jednostavno reklama koju rade izdavacke kuce, i koja dolazi sa vecim brojem prodatih albuma. StAnger moze nekome da se ne svidja, ni ja ga ne volim, ali mislim da je to jebeno NAJISKRENIJI album koji je Metallica uradila. Zato sto su mogli da prave Power Balada za MTV i da prodaju 4 puta vise Singlova i 2 puta vise albuma. Al ih je boleo kurac, snimili su ono sto su oni hteli, pa makar se to nikome ne svidelo...
Isto je sa Nightwishom... Nuclear Blast im je dao mnogo para, 3 puta toliko su pukli na reklamu, al im se isplatilo. Da su presli u NB pre CC-a, Ocean Soul, Feel For You bi bile pesme na koje bi se palili fenseri. Vecina  ljudi slusa ono sto se vrti na Radiu i na TV-u...pa im se pola od toga svidi...fenserima bi se svideo, a mnogima se i svidja npr Walking in the Air, Away ili Sleeping Sun... i to nije nista lose, Nightwish, niti ijedan drugi bend, nije nesto na sta imaju pravo samo "Metalci". To sto se neki bend probio van okvira metala, apsolutno ne znaci da se probio... znam mnoge fensere koji vole pesme Metallice, neke stvari Maidena, ili npr Cemetary Gates od Pantere...mozda to nisu najgorei tr00 fenseri, ali sigurno nisu ljudi koji su upuceni u metal....
Generalno taj tr00 stav je dobar za klince tr00 metalce do 16 godina...i nalozene Blackere iz Mayhema il May Resulta...kao furamo Underground....
Sto se mene tice sto vise fensera, matoraca ili cega god slusa Nightwish ili neki drugi metal bend, to bolje, nece moci da mi seru kako sam ja 'fuj metalac i satanista' a taj bend ce imati vecu publiku, bice poznatiji, prodavaniji, sto znaci da ce mi biti vece sanse da ih vidim uzivo...

Illusionist:

--- Quote from: "Telcontar" ---Sto se mene tice sto vise fensera, matoraca ili cega god slusa Nightwish ili neki drugi metal bend, to bolje, nece moci da mi seru kako sam ja 'fuj metalac i satanista' a taj bend ce imati vecu publiku, bice poznatiji, prodavaniji, sto znaci da ce mi biti vece sanse da ih vidim uzivo...
--- End quote ---

e, za ovo si zasluzio pice! svaka cast!!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version