Nightwish > Generalne diskusije

Polozaj Nightwish-a na svetskoj sceni

(1/16) > >>

Illusionist:
Dakle.,..
po meni, jedina stvar koja je komercijalna u NWu je Nemo pesma...
DreamyChild negde reche da se fenseri loze na WIHAA.. :shock: ja iskreno nisam video ni jednog fensera kome se ta pesma svidja :shock:

glasam za mejnstrim.. da se ne lazemo, underground nije sigurno, a da bi bio komercijalan bend mora da ima daleko vecu prodaju albuma i ono ponasanje rok zvezda, da se ne skidaju sa mtvja i da prave pesme bez dushe...

Angel_Of_Eternity:
joooj...ja zaista ne znam sta da stavim.osecam da ce na ovom topicu doci do svadje.uglavnom,oni nisu nikad bili komercijala ali su sa novim albumom postali.nije da se ne skidaju sa mtv-a ali sam ih videla na mtv-u sto je poprilicno dovoljno.sto se tice pesama bez duse,ove na poslednjem albumu su mi prilicno bezdusne.posebno pesma The Siren :?  kao i WIHAA.mislim,gde se tu vidi da su textovi od srca?Ma svi sa novog albuma su nekako...nemam pojma.meni bar deluju ko da su pisani bez mnogo inspiracije.
tako da zaista ne znam sta da obelezim.kad se odlucim,oblezicu

Illusionist:
pa pazi siren nije text koji bi trebao da ima dushu... mislim treba, ali opet porediti ga sa ocean soul ili feel for you koje su recimo pesme sa najvecim dushama :lol: ala serem, ali jeste..
to je text o sirenama.. btw ja siren obozavam.. text mozda nije neshto, ali su muzika i svi prateci i glavni vokali divni... ta pesma je zivi dokaz da ne mora text uvek da bude najvazniji.. da je ponekad dovoljna samo muzika da bi me odushevila pesma...
blabla..

DreamyEyedChild:
mame mi mile!!evo slusajte:
pre jedno 2 nedelje,petak uvece,krenula ja na bus za grad.
i sad,na putu od moje kuce do stanice vidim ja ispred necije kapije parkirana kola i iz njih tresti muzika.u kolima i oko kola fenseri,al ne makar kakvi,nego oni NAJZESCI SELJACI-FENSERI sa sela,ma znate na sta mislim...i te "ribe",cujem ja,nesto pevaju.u milionitom delu sekunde dok sam se priblizavala kolima,shvatim-ja znam taj glas veoma dobro,TO JE TARJA,TO JE WISH I HAD AN ANGEL!!!!!OH MY GOD!!!! i onda sam tako pogubljena otisla u grad... :shock:  :shock:

a inace,jedna moja drugarica(koja ne podnosi metal) "obozava" Nemo!!! :x

slazem se sa Angel of Eternity za Once i pesme sa istog.
i,kao sto sam vec rekla,nisu u pitanju samo textovi i muzika,vec i celokupni imidz(to se posebno odnosi na Tarju :x ,sta izvodi sa ovim polu fensi oblacenjem,poziranjem,vrckanjem,sisama na izvolte,i izjavama tipa "Ja nisam metal-girl,niti cu ikada biti" ??!?!)

Sleepwalker:

--- Quote from: "DreamyEyedChild" ---to se posebno odnosi na Tarju :x ,sta izvodi sa ovim polu fensi oblacenjem,poziranjem,vrckanjem,sisama na izvolte,i izjavama tipa "Ja nisam metal-girl,niti cu ikada biti" ??!?!)
--- End quote ---

Ne izvodi nista, njoj se tako svidja i to je fenomenalno sto se mene tice.Pa bolje da se tako obuce ako voli(a i stoji joj) nego da glumi nesto, samo da bi se svidela "fanovima"......
Znaci ja sam 100% za takvo oblacenje, jer i ja nosim ono sto mi se svidi.
Crvene jakne, bele duxerice, fensi patikice i stvarno me ne interesuje sta ce neko sa strane da kaze  :roll:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version