Tarja Soile Susanna Turunen

Započeo Baki, Avgust 16, 2005, 00:17:54

prethodna tema - sledeća tema

BreathlessSleep

#1860
.

Lomelinven

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=161916

Ta na na na!!! :D Doslo joj je iz guze u glavu! :D Napokon ce da se bavi onim sto joj dobro ide. :cool:

Nema vise skrnavljenja Alice Cooper-a  :cool:

@Marko: Moraces da me uhvatis na nekom Skajpu ili msn-u :lol: mrzi me da pisem text wall-ove na ovoj temi :lol:


BreathlessSleep

#1862
.

Crownless Phoenix

Cudno, iznenadjujuce. Cekam da izviri neki demo pa da vidimo na sta to lici.
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Lomelinven

Zasto ste skepticni?

Pa, ovo je eto kao neka kamerata fazon. Mislim da je ona zapravo trebalo da se drzi klasicne muzike in the first place! Bolje da bude dobra 'izvodjacica', nego sopranski mutant u svetu alternative. Ovo bi moglo da bude jako interesantno, ja jedva cekam! :)

Crownless Phoenix

Zat o i cekam da izadje nesto pa da je cujemo! :D
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

BreathlessSleep

#1866
.

GhostLoveScore

Citat: Lomelinven poslato Avgust 14, 2011, 02:06:20
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=161916

Ta na na na!!! :D Doslo joj je iz guze u glavu! :D Napokon ce da se bavi onim sto joj dobro ide. :cool:

Nema vise skrnavljenja Alice Cooper-a  :cool:

Jedva cekam da cujem nesto od ovoga :)
They were the first ones to see, they are the last ones to bleed.

Lomelinven

#1868
Citat: BreathlessSleep poslato Avgust 16, 2011, 02:22:44
Pa,ja licno jer me u poslednje 3 godine sve u vezi nje razocarava.

Da, da sve u vezi sa njom nas razocarava - ali ovo je ono sto je ona trebalo da radi od pocetka!

Ipak je ona operska pevacica/koncertna pevacica/klasicna pevacica - zovite to kako god hocete, ona strci iz sveta 'zabavne muzike' i zato nam se toliko svidja.

Ona je uvek bila mala diva u alternativnoj muzici, kad je jednom od nevernog Tome dobila "priliku" da se prepusti svom pravom pozivu, trebalo je da je dobro iskoristi. Iako je, priznajem, prilicno tesko da sad odjednom preusmeris karijeru, posebno posle tako neceg,ali mozda bi tako njeni fanovi krenuli vise da prate klasicnu i umetnicku muziku uopste - mada je to veliki rizik, i kontam da se ona toga uplasila u pocetku. Steta...

Sta bih ja zapravo vise volela i od ovog, gore pomenutog... Da je ona uzela da pravi neku muziku sa elementima finskog folklora, kao i Enja!
Ili da se bacila na tako neku atmosfericnu muziku! Bila bi finska Dzuli Kruz! 

Enivej, da se ja ne proseravam vise :lol: Nadam se da ce je glas sluziti i dalje i bas se radujem ovoj novini! :D

Lomelinven

E da, i srecan rodjendan Tarji! XD

Matora je, bo'me. :lol:

Winter's Son

Srecjan rodjendan Veverici, i dan nam o5 dodje u Serbiu...
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Crownless Phoenix

^ po mogucstvu u civilizaciju, a ne u neku poljanu. :D
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

moth

Citat: Crownless Phoenix poslato Avgust 17, 2011, 12:19:44
^ po mogucstvu u civilizaciju, a ne u neku poljanu. :D
Shta tjesh, voli prirodu... kad ste je vec prozvali vevericom :P
And then we turn around and find all forests gone,
and find all stars and stories gone
And then we turn around and find all faeries gone,
and find all dragon faeries gone

~Nymphadora~

Ja sam žensko, a ipak mislim da su tekstovi očajni....Evanescence su ,,ženski" tekstovi (čak i oni Benovi su takvi) i to mi je ok, ali Tarjini su previše...bljutavi. Nemaju nikakvu dubinu niti šarm, prosto ne ostavljaju utisak na tebe, vidi se da niti ih je pisala ona, niti ih razume (kao da u tim tekstovima ima šta da se razume) :S
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Winter's Son

nene, ovo je odlichan pokretach teme.... molim te, obrazlozi...



)po pitanju nekih txtova bih se i slozio sa tobom, ali da malo chujem druge pre nego razvuchem trokilometarski post XD )
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Islander

Eh, jos kad bi njeni albumi imali pesme poput Lappi, Once Upon A Troubadour, Kuolema Tekee Taiteelijan...

Winter's Son

#1876
treba joj neki kick-ass hit kao Sacrament of Wilderness... XD ... i frizura iz spota za pomenutu pesmu, ofc... XD





EDIT:

Shto se mene tiche, Veverica moze da da napravi shto u fazonu Kiteen Pallo.. znachi samo "A" "E" "I" "O" "U", bez txta, bez ishta, samo muzika i samoglasnici... ALI, mora negde da iskopa onaj vokal koji je imala 2001, Astral Romance ili 10thMD... Mnoo pishi i najnjava je na ovim njenim albumima
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Angel Of Light

uh, ja posle godinu dana bez neta ga konacno uplatih i poslusah njene snimke iz Debeljace, i ne znam da li je do snimka (tesim se) ali ono sto sam cula mi ni malo privlacno ne zvuci :( kao da je pevala sa pola glasa, nigde one nekadasnje snage u glasu :(
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Lomelinven

Činiti se samo! Mislim da je do snimaka! Ona je mnogo bolje zvučala na ovom koncertu, nego u SKC'u! :D Ne brini! Ima snage Taca!

Angel Of Light

e sad mi je lakse :) ja sam ovaj snimak mogla da slusam svega par minuta i nisam izdrzala vise. Nego sta bi sa onom pricom o novom njenom bendu? Cini mi se da ga je nazvala "Harus"?
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Winter's Son

shta bre? sad je krstila bend?
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Lomelinven

Ummm, ljudi. Nije to bend, to je kamerni sastav.

Angel Of Light

a da,to bese onaj njen projekat. Skinula sam koncert gde je nastupala sa njima, i mogu reci da jako lepo zvuci :)
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


NightwishHolopainenGirl

Maloprije sam poslusala jednu pjesmu fino je a inace mi nije nesto Tacina solo karijera ima neke dobre npr:i walk alone,my little phoenix,anterroom of death,in for a kill... :)
Sweet boy, come in
I am the dark side of you
Die for my sins
Like the One once did

TUOMAS HOLOPAINEN 4EVER

NiKooLaa

Citat: NightwishHolopainenGirl poslato April 12, 2012, 12:35:24
Maloprije sam poslusala jednu pjesmu fino je a inace mi nije nesto Tacina solo karijera ima neke dobre npr:i walk alone,my little phoenix,anterroom of death,in for a kill... :)
:čudise:
Ne diraj nam Tacu ovde, ona i Anette ne mogu da se porede :) Što ne znači da je Anette loša.Ali Taca je Taca :)
It's better to burn out, than to fade away...
Samo-opusteno

NightwishHolopainenGirl

Citat: NiKooLaa poslato April 12, 2012, 17:24:07
:čudise:
Ne diraj nam Tacu ovde, ona i Anette ne mogu da se porede :) Što ne znači da je Anette loša.Ali Taca je Taca :)
Taca je queen samo sam malo branila Nettie (meni su obadvije super)   :wub: :)
Sweet boy, come in
I am the dark side of you
Die for my sins
Like the One once did

TUOMAS HOLOPAINEN 4EVER

Winter's Son

Taca postavila blog u kome trabunja o nechemu u Mexiku... Kolko sam uspeo da skontam, snimila je DVD tamo i sada, valjda, se sprema za novi CD ili tako neshto.... Enivej, s nestrpljenjem chekam taj DVD.... XD
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Lomelinven

Eee da, ja sam negde pročitala za taj DVD....ili sam sanjala. Definitivno nisam sanjala. xD

Super, jedva čekamo! :D

Winter's Son

https://www.pledgemusic.com/pledges/208796

E sad ovako... odete na linak, i prijavit ese preko fejsa, jer je najbrze, i ondaK naruchite sve one haljine koje nam je draga Tarja nosila po spotovima +Nemo kaput i tako to...

Aj malo da kunemo shto nemamo pare... :P
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."