Anette Olzon

Započeo Winter's Son, Maj 24, 2007, 22:44:06

prethodna tema - sledeća tema

Sirius

ova je prosecan vokal, a tarja je prosecan operski vokal....
Where is the light? Wonder if it's weeping somewhere...

Jefimija

Citat: Sirius poslato Maj 26, 2007, 21:16:59
ova je prosecan vokal, a tarja je prosecan operski vokal....

si,si...there`s a big difference



The passion of lovers is for death said she
The passion of lovers is for death

And slips her banshee smile


Borovnica Crew  :drinkers:

Send me the pillow....the one that you dream on

Angel Of Light

ogromna je razlika...
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Blacwin

sladja je malko od tarjice po meni
mmmmm po meniiiii

Illusionist

E, pa, ljubitelji opere, sta da vam radim :P
Meni je njen glas dobar :P

Inace, izgleda odlicno! Gledao sam video sa video bloga NW-a i lepsa je "uzivo" nego na slikama!!! NJAM! I ne izgleda toliko staro!
Ne znam sta bih rekao.

Sirius

ne moras ti nista da nam radis....razocarani smo i to je to....tebi je dobra, i ti se raduj....
Where is the light? Wonder if it's weeping somewhere...

Imrahil

Mi nismo i to je bitno :D
you, the dead of my land, I envy you!
you, the dead of my land, I am proud of you!

there are no men like me. there's only me.

go then, there are other worlds than these

a thousand crystal towers,
a hundred emerald cities..

Idiotic Mind

jbg
tesko je sve to zamisliti
taj glas je cudan
kao da slusam neki drugi bend....neki MTV fazon bend
mislim da ce ovaj album biti teska komercijala...totalna komercijala
danas svako dovodi horove razne
i orkestre razne da se covjek bas mora potruditi da bude DRUGACIJI
tesko je to
ja ga podrzavam u svakom slucaju
kao i Anette,...volio bi da cujem kako pjeva Passion and the opera i da li ce ikada pjevati tako nesto
Half eaten by insects

Lomelinven

#38
Tarja nije prosecni "operski vokal" kako vi kazete... ne znam koliko se uopste razumete u operu da tako nesto mozete da tvrdite ....... ali ajde.... sad... hmm... da jeste takva, nikada se za nju ne bi culo za nju...bila bi negde neki profa ili horski pevac..

a ova nova jeste vrlo prosecna kada je glas u pitanju...ali je veoma jaka kao osoba i imala je dovoljno petlje i strpljenja da se uhvati u koshtac sa tom audicijom i blah blah...da izdrzi sve to.... nemojte me pogresno razumeti... kada kazem da mi se ne svidja.... ne svidja mi se njeno prisustvo u NW-u da je u bilo kojem drugom bendu slicne tematike..bila bi mi simpaticna..ali ovako.. nema sanse...hocu reci, simpa mi je ovako...cak joj je omiljena knjiga ista kao i moja... eto..voli koelja...hmm..ali...

@idiotic mind: nema sanse da ces cuti passion u njenoj interpretaciji... u tome je stvar...sto vise nikada necemo cuti nijednu staru pesmu koja je zahtevnija...osim mozda ako ih budu transponovali ili uradili drugacije aranzmane...

Illusionist

@Idiotic mind: Tu pesmu ni Tarja nije pevala uzivo, tj jeste na Oceanborn turneji, ali nije pevala deo sa stakatom... Hm.. sto li to nije pevala?! Zato sto ga je verovatno snimila iz 1233455678 puta.. verovatno su se one suze za vreme snimanja OB odnosile na to..
Ne znam sta bih rekao.

black_widow

Citat: PlanetHell poslato Maj 27, 2007, 01:26:19
@Idiotic mind: Tu pesmu ni Tarja nije pevala uzivo, tj jeste na Oceanborn turneji, ali nije pevala deo sa stakatom... Hm.. sto li to nije pevala?! Zato sto ga je verovatno snimila iz 1233455678 puta.. verovatno su se one suze za vreme snimanja OB odnosile na to..

ha
a aj sam se bash pitala da li je ikada to pevano uzivo(od strane Tarje)
pretpostavila sam da nije
:)
a mocjicje nova da peva pash and d opera samo bez stakata bez ono razvijenog dela na albumu n kraju na AAAaaAAA i tako...samo mislim da to od nje nikada i necje biti trazeno da se peva
osim toga
pogledajte poslednji koncert ima svega nekoliko "starih" stvari koje se pevaju kinslejer wishmaster ...i td...ovo novije ova moze da peva...ne znam kako cje to zvuchati(naravno uz izbegavanje nekih tezih delova)...ali mocji cje ... hmhmhm
jeste ovaj glas nije za NW
ali mene je iskreno smaralo shto su stanjivali i Tarjino pevanje
toliko mi je to ishlo na zivce...da...hmm...
ovaj put cju i ja kao mica odgovoriti sa jednim lepim NE ZNAM,NE ZNAM...
*HOLY TORTURE TRINITY*

~TORTURE SPANKER~

Lost Lullaby

Slazem se sa Micom...Tarja nije prosechan vokal.
ALI OPET ljudi, zashto sad na pochetku toliko pljujete ovu curu, shta sad, ne peva dobro kao Tarja, ali setite se kako je ona pevala na AFF?
Might be waiting for someone,
Might be there for us to see,
Might be in need of talking
Might be staring directly at me.....


DREAMERS NEVER REALLY DIE

Who's the one with the sickest mind....now?




.take hold of your time.
.step into the line.

.from loss into your embrace :heart:.

Idiotic Mind

uopste ne pljujem po novoj pjevacici
samo kazem da mi se glas nista narocito ne dopada....
a ni ona Eva
recimo ova Seven Days mi se svidja
mislim da ce biti extra onako citava
valja sacekati septembar pa prosuditi
Half eaten by insects

Angel Of Light

eh,ja bih volela da cujem phantom of the opera u izvodjenju nove pevacice,pitam se kako bi to zvucalo...ali dobro,videcemo vec sta i kako ce biti kad izadje album...ne mogu samo da se pomirim sa cinjenicom da je posle onakvog glasa dosao jedan sasvim prosecan :roll:
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Lomelinven

pa mislim da ce fantoma ok da peva....to nije toliko teshko i izvodili su ga svakakvi....

noje

http://www.youtube.com/watch?v=fKJMKrX0Vlg&mode=related&search=

mislim stvarno,ako sleepwalker uspije da otpjeva...eto,bar nalik ovome svaka joj cast(naravno mislim i na druge slicne pjesme)
ali ja sam i dalje ubijedjen da ce Tarja postici veci uspjeh sama nego sa njima...

Angel Of Light

ne znam bas... :( a tek deep silent complete :roll:
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


black_widow

#47
da samo odsechesh onaj kraj (koji T peva lajv) i fantom je laganica :)

... svi smo shokirani u fazonu pa to VISHE nije NW
ali jebiga sami smo krivi
REKLI SU.PONAVLJALI da NIKAKO ne zele shkolovani glas.i od samog pochetka je bila pricha da je tomas hteo vokal slichan Gateringu i td(mislim kad su pochinjali)...mada nije ni ovo bash..ali...to je to...taj "nachin"(umiljatog) pevanja...ako je on to hteo svo ovo vreme NEKA MU ..ako njemu shkolovani vokal ne predstavlja dobrog glasnika za emocije koje on pishe u pesmama...JEBIGA tako je kako je...svaki umetnik ima prava da bira sredstvo kojim cje se izraziti...ako necje operskim vokalom necje i tachka....

ni DSC nije teshka za pevanje
samo cje nachin pevanja biti drugachiji i drugachije cje zvuchati..nekome cje se takva verzija pesme mozda i vishe svidjati...
*HOLY TORTURE TRINITY*

~TORTURE SPANKER~

Lomelinven

pa sad sleepwalkera ...hmm..otpevace ona..kad mogu ja moze i ona :roll:

ali...

na sta ce to da lici....dobro.....sad..hmm... ne znam...

a deep silent complete nema shanse...

noje

http://www.youtube.com/watch?v=i5SUSmedMm8

znam da ste svi ovo gledali bar 10000000000 putta...ali kad ova nova bude bar pola ovoga dozivjela...svaka joj cast...
mislim,uvjek cu biti uz tarju....

black_widow

#50
hmm...ne znam...
ne bi joj stajao kinslejer
ne bi joj stajao faraon sejls tu ...
mislim tu bash neshto nema mnogo shansi(po mojoj proceni)
shta znam....
ali svakako slabo sviraju stare pesme
a ova cje uglavnom mocji da skine stare baladice...
i eto....
ma shta znam

ma kad ja mogu DSC da pevam...shta vishe to je jedna od pesama koje mi najbolje leze od NW... :roll:..kontam da bi i ona mogla...ma ...njaaaa..
*HOLY TORTURE TRINITY*

~TORTURE SPANKER~

Lomelinven

moze da peva sa once-a prilicno dosta stvari, sa CC-a ... ubacis tu neku baladicu...i to ti je to...

ja se cisto pitam kako ce da zvuci uzivo...

ne znam...kako ce savladati sve one silne semplove, bend ce je progutati totalno...glas joj je prilicno tanak ... ali ajde da joj drzimo fige....


black_widow

tonac pojacha mikrofon i eto reshenja...
ma drzimo joj fige s obzirom da nije iz TIH voda ,ni sama ne zna u kakvu je zbrku upala ..a neshto daje utisak da je i ne zanima..shto je dobro po nju... mislim da cje se snacji uglavnom dobro u pevanju uzivo ..ne znam zashto imam takav osecjaj...
a da cje zvuchati zanavek DRUGACHIJE to stoji....
ja sam se prvo i CCom razocharala kad je izashao zbog toliko stanjivanja jednog onakvog vokala
...naravno CC je sjajan album i sve to ali mi je bilo krivo...tako da tanak vokal sam po sebi na ono shto je nekad NW bio jebiga...ja to ne mogu da svarim...kao shto i ne varim muzichku promenu koja se osecja na ONCE,..tuomas je izjavio da je ODUVEK hteo da napravi takav album...i da cje sledecji biti josh bolji(a u tom pravcu)ochigledno nam se ukusi razlikuju :lol: ja i Tomica ne bi mogli u istu komisiju definitivno ...tako da poenta mog naklapanja je sve u svemu ..da sam ovakav nekakav vokal i ochekivala...i neka ih djavo nosi
:(
*HOLY TORTURE TRINITY*

~TORTURE SPANKER~

Angel Of Light

kako li bi otpevala tek gethsemane? :roll:
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


black_widow

nikako ne bi otpevala...
a kad je to Tarja pevala?svega ...na prste da izbrojish...a mogla je ....
budale
:(
*HOLY TORTURE TRINITY*

~TORTURE SPANKER~

Lomelinven

a fantasmic...haahha...

stargazers?.. ma nema poente uopste u ovome....

ja se sa Sanjom slazem u potpunosti.. .

inace, kako prslusavam ove uzorke, dosla sam do zakljucka da je dosta agresivna...mozda mozemo da ocekujemo i neki growl od nje....

POISON IVY

Meni licno je ona mnoooogooo slatka i dosta lepsa od Tarje!!!!!

Sto se glasa tice svidja mi se,simpaticno mi je i jedva cekam da cujem novi album...

A,da!Vasa rasprava da li ce moci da peva ranije stvari-licno mislim da ce upeti u tome.I neka vas ne zavara nekoliko semplova-niko nije lud da odmah prezentuje sve sto zna,vec vas pusta da se nadate,dvoumite,mucite i postepeno vam pruza uvid u sopstvene mogucnosti...Pa zar ste toliko blesavi da ne vidite te najosnovnije markentiske poteze!?!?!?!?
For those that love me no explanation is necessary; for those who don't non is possible

Penis bonus pax in domus!!! :lol:

Ako uzmem da jedem govna, nije pitanje da li ces i ti, pitanje je koliko brzo posle mene ces to da uradis.

Ninoslav

Jbt niko od vas nije cuo ni jednu pesmu sem Eve celu i vec se pichkate?!

Na audiciju se prijavilo 2000 devojaka. Toumas je izabrao nju.
Sigurno je imao DOBAR razlog cim je bas NJU izabrao od 2000 devojaka.

A vi ustvari ne vidite da ne pljujete NJU vec podsvesno NJEGA.

I te fore "ne moze da otpeva ono, ovo, ja bih mogla bolje..." ma dajte molim vas...

Svako je mogao da se prijavi - zasto niste?
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

black_widow

da slazem se,verovatno je imao dobar razlog ...kao shto rekoh->...svaki umetnik ima prava da bira sredstvo kojim cje se izraziti...mislim da njegov razlog ima veze s tim ...
ali to ne znachi da meni mora da se svidja...

JA NISAM rekla da bi bolje otpevala od nje...

i ja odavno "pljujem" na tuomasa ...na temu OnCea pa nadalje...

inache
NIKO I NIJE REKAO DA MOZE DA OTPEVA BOLJE

svejedno...
:|


*HOLY TORTURE TRINITY*

~TORTURE SPANKER~

Ninoslav

Citat: Lomelinven poslato Maj 27, 2007, 14:30:03
pa mislim da ce fantoma ok da peva....to nije toliko teshko i izvodili su ga svakakvi....

Evo ti jednom.

Citat: Lomelinven poslato Maj 27, 2007, 14:47:27
pa sad sleepwalkera ...hmm..otpevace ona..kad mogu ja moze i ona :roll:

ali...

na sta ce to da lici....dobro.....sad..hmm... ne znam...

a deep silent complete nema shanse...

Evo ti jos jednom.

I've made my point.
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================