Hosting i tako to...

Započeo Ninoslav, Septembar 22, 2008, 13:23:10

prethodna tema - sledeća tema

Ika

Jeeej :D

Bitno je da se krene ranije, pa malo po malo skupljati...


Ja sam takodje u fazi skupljanja, nadam se da cju dogurati bar do 1000 dinara...

Angel Of Light

i ja skupljam polako :) bice do februara sigurno :)
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Faustus

I ja dajem svoj skromni doprinos, cim budem bio u mogucnosti.
A verujem da ce to biti daleko pre februara ;)
We're just a second in time
The last in the line
Of the prey that walks the Earth
Good and evil combined!

This is my church of choice,
Love's strength standeth in love's sacrifice!

You can't buy peace of mind in a fuckin' store,
You could do with less but you all want more!

NIJE SVAKO KO LUTA IZGUBLJEN

"Destiny is an excuse for those who don't have the strength to fulfil their wishes. Everything is possible. Even the impossible."
Tuomas Holopainen

Crownless Phoenix

ja cu se potruditi da uplatim nesto manje od sestine, cim skapiram KAKO da uplatim (u kojoj banci, sta da kazem etc...)
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Crownless Phoenix

i sta bi?
svi bejahu orni da daju svoj doprinos, a sad...?
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Ika

A sad................da izwinete ku*ac. Tako to obichno i biwa. Shwatite kako hocjete ali to je chinjenica and I don't give a fuck ako was wredja. Swi su jaki na rechima, a kad treba da se pomogne, nigde nikoga. Swi su bili za promenu hostinga a sad je pitanje da li cjemo uspeti da sakupimo i za owaj "stari" hosting. Lepo je blejati owde i spamowati a zalozhiti se - jok...a uostalom shta pricham o zalaganju kad 80% ljudi owde ni ne interesuje NW i napredowanje owog sajta i foruma... Ja JESAM medju onima koji ne wole trenutnu postawu NW-a i koja ne slusha DPP, ali mi nije bo problem da odwajam nowac jer sam owde wecj 3,5 godine i i sajt i forum mi dosta znachi, kao i njihow opstanak. Hwala onima koji zaista zhele da pomognu i koji se trude.

Mozhda je rano da pishem owakaw post ali februar cje brzo da dodje, to je josh samo mesec dana, a iskreno, sumnjam da bi situacija bila drugachija za par nedelja.


Angel Of Light

mene je Nova godina unistila sa parama,ali cim skupim bar nesto uplacujem :) to ceverovatno biti posle 20-og januara jer bi tad trebalo da ima posla ;)
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


chess

Mislim da nije bas tako.....znate kako je kod Srba...sve u minut do 12.....tako ce i biti za hosting......oni koji su hteli da pomugnu...ucinice to verovatno na samom isteku trajanja sajta.........
Mada,moje misljenje je da se forum svodi na 20 ljudi.....a ima preko 500 clanova.....ja kad sam dosao,bilo je mnogo vise ljudi nego sad.....kako je vreme odmicalo,sve je manje i manje ljudi.............mozda je forum stvarno prso i vise ne vredi ulagati u njega kad je svega 20 ljudi postuje....Imamo par moderatora kojih nema vec dugo vremena na forumu i niko nista ne radi na tome da se oni smene....Ono sto nam treba je dobra reklama za sajt i za forum,da bi dosli novi clanovi,da bi oziveli stare teme,stare diskusije.....bez toga,forum je propao,verovatno vec u februaru....to je neko moje misljenje :)

Ika

#38
@Milosh - znash kako, shto se toga tiche u 5 do 12, da, bilo je toga, ali nije bilo da ti ostali koji nisu dali donesu pare, nego je jedna osoba platila swe shto fali, o tome se radi, a ostali su lepo iskulirali. Tako da - sumnjam neshto da cje biti drugachije owe godine, no nadajmo se da greshim.
Shto se tiche neposecjenosti foruma, owo nije prwi put da imamo malo aktiwnih korisnika (bilo nas je mnogo manje aktiwnih pa je forum prezhiweo), ali nikada nikome nije padalo napamet da se forum ugasi (pa chak ni u wreme kada nas je bilo 5oro aktiwnih), sumnjam da bi Ninoslaw uradio tako neshto ever. Shto se tiche ozhiwljawanja tema, sa time se slazhem, ali jednostawno nema wishe shta da se kazhe, iscrpeli smo swe mogucje i nemogucje o NW (za sada)... Potrebno je neshto nowo ili neki nowi chlanowi, da budu malo aktiwniji...
Za postawljanje i smenjiwanje modowa je zaduzhen Ninoslaw, shto se toga tiche, treba smeniti par njih i stawiti nowe ali opet i nema neke preterane potrebe za time, jer ni nema prewishe posla. No, to je na njemu da proceni i odluchi, ja bar tako kontam.
Forum necje propasti, samo cje malo zamreti (kao shto zaprawo wecj i jeste...), no ne treba gubiti nadu dokle god ima iole aktiwnih korisnika, ipak je owo jedini i realno najbolji srpski NW fan site i forum, te ne treba posustajati dokle god smo orni za rad i dokle god ima NW-a i smisla da owo swe postoji.

Crownless Phoenix

"malo je zamrelo" zbog silnih ispitnih rokova i skolskih obaveza... sa d je krenuo raspust/odmor pa su mozda neki clanovi zapalili i van zemlje... neki su u svadji...
elem, "svi junaci nikom ponikose..."
ljudi, davajte te pare inace cu vas progoniti u snovima :axe:

ae svi koji su postovali na ovoj temi, kad bi dali 200dindzi bar pa bi se skupilo pola potrebne sume :|
mislim, niko od vas ne ocekuje da uplatite svih6-i-kusur hiljada, ali biste mogli bar neku simbolicnu svotu, makar 500dindzi bre :|
vidim da vam je svima lepo ovde...
ja sam uplatila, i uplaticu opet, samo da sakupim makar jos toliko...
dajte se oranizirat'
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Elizabeth

Slazem se s Ikom, forum je prezivljavao i teza vremena, kad je bilo manje ljudi, pa je ipak opstao... Vrbujte clanove, ljudi :lol:
:|

Ali stvarno... :|



~ Vi slepi, vi gluvi
vi sebični ljudi
što pravite buku
bez reda i smisla
bez zašto i zato
za koga i kako
bez pitanja koje bi
možda osušilo
ponosni osmeh
na licu bez suza
na licu što nikada
obraz okrenulo nije... ~

chess

Mislim da je dobra reklama resenje jedino.....zato sto dolaze nove generacije,novi ljudi koji slusaju NW i te teme ce se oziveti....takodje mislim....(nemojte sad navaliti) da treba vratiti temu ''trenutno slusam'' posto se na njoj razvija diskusija neka ponekad....na primer mene i Ike ako se secja :)

Elizabeth

Ali ...^Sad sam htela da kazem, da li je to poenta te teme, ali opet, stvarno... Mozda cak da se razvije neka diskusija o pesmama koje se slusaju? Ne znam... Lupam tako kojesta :|

Joj, odoh u offtopic :|
Ja se izvinjavam :|



~ Vi slepi, vi gluvi
vi sebični ljudi
što pravite buku
bez reda i smisla
bez zašto i zato
za koga i kako
bez pitanja koje bi
možda osušilo
ponosni osmeh
na licu bez suza
na licu što nikada
obraz okrenulo nije... ~

Ika

Ma opushteno Liz.;)


Agree.

Da se ne ponawljam, pisala sam za reklamu na temi, potrudicjemo se da time dowuchemo nowe chlanowe a shto se tiche teme 'Trenutno slusham', i ja sam za da se wrati, mene lichno zabole za brojanje postowa i slichno, neka N ukine brojach na toj temi, ali mislim da ima diskutowanja i preporuka ako nishta drugo. ;)


Malo skrenusmo sa teme, shto se tiche hostinga - josh jednom, apelujem na ljude, ko koliko mozhe, swaki dinar je dobrodoshao. ;)

skurk

'Vako... Ja sam bila na planini ovih dana, pa nisam mogla da shaljem od kucje, ali, zbog nekih problema u ovoj italijanskoj banci koje sad ne mogu da objashnjavam, ne mogu da uplatim pare... Postoji li nekakav drugi nachin da poshaljem te pare?
Skupila sam, samo ne znam kako da platim...
Ako dodjem u februaru, mogla bih da nekom dam, ali, 1. moj dolazak je pod znakom pitanja i 2. mozhda bude prekasno.
I CEASE TO EXIST
AS MY FORMER SELF
SYNTHETICALLY REVIVED.

I don't have low self-esteem. I have low esteem for everyone else.

Ninoslav

Napisi mi na PP o kojoj cifri je rec i da li mozes da uplacujes na devizni racun, jer ja imam i dinarski i devizni.
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Ninoslav

Moram da priznam da sam prilično razočaran. Sa donacijama smo počeli da baratamo još u septembru i još tada sam upozoravao da se krene na vreme. Ali kao da me niko ne sluša, kao da je stalo samo meni da ovo sve opstane.
Niko od vas nije zahtevao da pomognete, ja sam vas zamolio. Draže mi je kad neko kaže ,,neću da pomognem" nego kad me zavarava.
Gore vidite cifru koja nam je falila. Ja sam takođe uštedeo veći deo od cifre koja fali i stvarno sam želeo da sve ovo opstane i dalje... Ali sada se pitam da li ima smisla?
Da li ima poente da svega tri osobe snose sve troškove? Cifra koja se traži godšnje je toliko mizerna da je neki od vas potroše za vikend. Ne možete me uveriti da svako ko dolazi iole redovnije na forum nema 200-300 dinara godišnje koje će odvojiti za VoW. To su dve ili tri kutije cigareta, dva pića... Neki ovde su uložili mnogo više – i para i živaca i rada. I ne mislim samo na mene, već na mnoge. Ova priča traje godinama, i iako je bila moja zamisao, nekako sam uvek smatrao da forum nije MOJ već NAŠ i da svi mi učestvujemo podjednako na njemu.
Zato, ovo je moja poslednja poruka na ovu temu. Da se borim sa vetrenjačama, ja ne mogu.
Sačekaću još nekoliko dana da vidim komentare na ovo i ako ne bude radikalne promene u stavu vas, forumaša, onda ću vratiti novac ljudima koji su već donirali, jer nema poente da ga držim kod sebe.
Žao mi je i izvinite ako sam vas uvredio ovom porukom ili nečime. Jako sam razočaran, to je sve...
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Faustus

Sve sto si rekao Ninoslave stoji i ne vidim zasto bi se neko ljutio. Razlozi koje si naveo su dovoljni da se bilo koji dobronamerni covek razocara.
Samo ne verujem da ce biti radikalnih promena u stavu forumasa, ne zato sto im nije stalo, nego i zato sto dosta nas nece videti ovu tvoju poruku na ovoj jednoj temi.
I nemoj da bi vracao pare, bre! Nije ovo bas borba sa vetrenjacama, samo mala kriza. U ovom momentu nema previse ljudi na forumu, bar se meni cini, i to je to. Jos 1700 dinara cemo nakupiti, pa ne znam sta. Posle toga, docice novi clanovi i bice kesa, j...m ti kes! Sto kazes, moze svako dati 200-300 dinara pa ne znam sta da je u pitanju.
We're just a second in time
The last in the line
Of the prey that walks the Earth
Good and evil combined!

This is my church of choice,
Love's strength standeth in love's sacrifice!

You can't buy peace of mind in a fuckin' store,
You could do with less but you all want more!

NIJE SVAKO KO LUTA IZGUBLJEN

"Destiny is an excuse for those who don't have the strength to fulfil their wishes. Everything is possible. Even the impossible."
Tuomas Holopainen

Crownless Phoenix

pa svi mi koji iole "redovno" dolazimo (citaj: bar jednom nedeljno da se ulogujemo) kad bismo dali tih 00din skupilo bi se... ovako stvarno ne znam sta da kazem...
nemoj ni da pominjes vracanje para, dacu jos tolioko koliko sam dala cim skupim, a nacice se jos i ta razlika ;)
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Angel Of Light

ja uplacujem najkasnije do kraja januara :) uplatila sam prosli put,uplaticu i ovaj :) samo mi ova Nova godina ispraznila dzepove ;) racunaj na mene :) ma skupicemo pare :)
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Ika

Ja apsolutno podrzhawam N-a...
Nema smisla da troje ljudi plati ceo hosting a ostali (koji mnogo cheshcje dolaze) da 'lade jaja i da ne mogu da doprinesu ni pishljiwih 100 dinara... Kad bi swaki aktiwni chlan dao po 150 - 200 din, hosting bi bio placjen...

Sirius

U subotu cu uplatiti svoj deo
Where is the light? Wonder if it's weeping somewhere...

Ninoslav

Samo da vam javim da sam produžio bistvovanje sajta do 2011...
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Crownless Phoenix

ojsa :D A sad da slavimo :)
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Faustus

Нине, цар си! У то име! (чашу негазираниог сока :lol:) :drinkers:
We're just a second in time
The last in the line
Of the prey that walks the Earth
Good and evil combined!

This is my church of choice,
Love's strength standeth in love's sacrifice!

You can't buy peace of mind in a fuckin' store,
You could do with less but you all want more!

NIJE SVAKO KO LUTA IZGUBLJEN

"Destiny is an excuse for those who don't have the strength to fulfil their wishes. Everything is possible. Even the impossible."
Tuomas Holopainen

Angel Of Light

there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub: