Storytime Official Video

Započeo Ninoslav, Novembar 09, 2011, 13:16:16

prethodna tema - sledeća tema

Ninoslav

Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Winter's Son

Zshto je Marco toliko, zajebano, mnogo kul lik... :lol:

spot je nishta posebno, meh....
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

xXxHushHushxXx

#2
Ne znam zašto mi je Tuomas preeesladak ovde....  :oops:
A od Anettinih facijalnih izraza i djuskanja uvek padnem od smeha....  :histerija: :histerija: :histerija:
Dečiji hor u pesmi - divno! xD xD
Your beauty cascaded on me in this White night Fantasy....

The Pendulum

Jest, stvarno smesna Aneta, pogotovo kad grize onu jabuku  :lol: Ali,opet su mi drazi ovakvi razigrani i nasmejani nego kao u Amaranth-u emo-kvazigotik-kul-mracni.
Mada, ceo spot je veliki trejler za film, ja bih ipak zeleo da vidim samo bend.Mozda sledeci put.

xXxHushHushxXx

Citat: The Pendulum poslato Novembar 09, 2011, 20:16:39
Jest, stvarno smesna Aneta, pogotovo kad grize onu jabuku  :lol: Ali,opet su mi drazi ovakvi razigrani i nasmejani nego kao u Amaranth-u emo-kvazigotik-kul-mracni.
Mada, ceo spot je veliki trejler za film, ja bih ipak zeleo da vidim samo bend.Mozda sledeci put.

A ja od te scene sa jabukom ogladneh.  :( Nekako mi tu prvo na pamet pala ona veštica iz Snežane i 7 patuljaka.
Sve u svemu, moraju da promovišu i album i film, tako da je ovaj spot nekako logičan ishod.
Your beauty cascaded on me in this White night Fantasy....

Winter's Son

Instrumental verzija je stvarno zanimljiva, pomalo pop-ish, ali fino... ponekad samo imam utisak da tu ima previshe zvukova i onda ne chujemnishta... kao shum itpadne... na trenutak, nekad, negde... ali lepo, nije stari NW ali ono... pesma vozi... ako kontate
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

silenci

sto se tice spota  nista specijalno,ali vredi :),a sama pesma storytime je  po meni vrhunska,bar za moje usi :icon_kidra: