Imaginarium

Započeo Coa Smor, Jul 12, 2009, 15:26:49

prethodna tema - sledeća tema

~Nymphadora~

Hm, kad smo već kod toga, protagonista filma me neobično podseća na nekoga, ali ne mogu da se setim na koga :/
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Crownless Phoenix

.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

ironman

e ovo i nema neke veze sa albumom, ali ima sa nightwishom.......pogledajte ako vec niste....
http://www.youtube.com/watch?v=qow2_eZrXOc&feature=channel :P
who is the best?
Nightwish's the best!
Fuck the rest!!!

Lomelinven

Ovo je tako preslatko!!!!! <3

Coa Smor

What-ifs, Maybes and Might-have-beens fly, soft petals on a breeze.
What-ifs, Maybes and Might-have-beens. Why-nots, Perhaps and Wait-and-sees.

Winter's Son

#125
Hor dechji je ono.. :shock: a onaj smeh dechiji... pa, recimo da je tomas malo "ku-ku" u glavu pa ono...
Vecj ga vidim za 10 godina... izgleda kao neki ludi nauchnik, pomalo kao Anshtajn, sa sve one chupave frizure, kako pishe note i ako to... (ponestlo inspiracije)..
Silly though...


Al' brate, realno, da je to uradio sa Tarjom ne da bi bilo bomba, nego 666... Enivej, chuje neke zanimljive not tako da kontam da cje album biti dobar...
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Faustus

Dve reči - jedva čekam :D
We're just a second in time
The last in the line
Of the prey that walks the Earth
Good and evil combined!

This is my church of choice,
Love's strength standeth in love's sacrifice!

You can't buy peace of mind in a fuckin' store,
You could do with less but you all want more!

NIJE SVAKO KO LUTA IZGUBLJEN

"Destiny is an excuse for those who don't have the strength to fulfil their wishes. Everything is possible. Even the impossible."
Tuomas Holopainen

Lomelinven

Meni sve to praznjikavo zvuci, da budem iskrena. Ne znam zasto se trude da kopiraju druge velike bendove i rade sve sto i oni, kada su oni sami postali sprdnja sa Anetom. :S Sve je to na silu radjeno, sva ta muzika nije stvarana radi muzike, nego samo iz nekog tupog, egotrip razloga, samo njemu znanom. Tu vise nema one iskrenosti i autenticnosti od ranije... Kad na sve to nabubecas film, stvarno ispade tragikomicno. :/

Barem je to sve moje misljenje, ako se vama ljudi svidja, blago vama! Meni bas Nightwish fali...

Coa Smor

Ne znam, čekam da čujem, mada sam i ja skeptičan prilično...

adagaebem, pući će mu valjda jednom film pa će se premotati na prva tri albuma, kad nadingaš dovoljno pompeznosti najprirodnije je da baciš sve to u reku i vratiš se na sirov, prost, intiman zvuk pa eto, nadams da će i njemu to pasti na pamet kad izdivlja sve svoje neiživljenosti...
What-ifs, Maybes and Might-have-beens fly, soft petals on a breeze.
What-ifs, Maybes and Might-have-beens. Why-nots, Perhaps and Wait-and-sees.