Losa situacija u bendu? (Nasla intervju)

Započeo LoveGhost, Maj 05, 2009, 14:30:15

prethodna tema - sledeća tema

ironman

mozda malo preterujuem,ali nakon sto sam pogledao snimak na youtube (day before tomorow) od 6 delova ,  samo sam se uverio da je taj raskid saradnje sa tarjom prosto bio neminovan :cry:            Medjutim stvarno ne vidim da se nesto sem vokala toliko promenilo,narocito to da im je odjednom porasla zelja za novcem kao sto mnogi plasiraju ovde na forumu :|
ali opet to je neko moje vidjenje situacije,tako da ne mora da znaci da je uopste i ispravno :icon_surprised:
who is the best?
Nightwish's the best!
Fuck the rest!!!

Sirius

Slazem se da je u onakvoj atmosferi rastanak sa Tarjom bio neminovan, samo je to moglo biti uradjeno na bolji nacin.
Where is the light? Wonder if it's weeping somewhere...

crusader84

#62
Ah, već ko zna koliko puta sam piskarao o ovoj tematici. Za mene to odavno više nije "taj" bend, i pre Tarjinog odlaska su počeli sa nekim stvarima koje mi se ne sviđaju. Drastična promena vokala (dakle, vokala, nije u pitanju lično Tarja, da su doveli neku sa sličnim vokalom, to bi bila potpuno druga priča) je značila definitivan kraj benda koji mi je bio među 3 omiljena. Dakle sada imaju neki njanjav vokal koji mi se nimalo ne sviđa, i još pritom sviraju sve manje i manje pesama iz pre-Once perioda, koji je meni oniljeni, dok su mi poslednja 2 NW albuma ujedno i 2 najslabija. Tako da, maltene mi je svejedno baš i da se raspadnu... Tj ravnodušan sam, kao da se radi o nekom prosečnom bendu, koji svira OK muziku i na čiji koncert u Beogradu bih najverovatnije svratio, ali bez neke presije da moram po svaku cenu da odem.

~Nymphadora~

Hah nadam se da će šutnuti Neti i dovesti moju baka Mazu ♥
E da ne verujem da je Juka....nekako mi je previše neutralan....Mislim, NADAM SE da nije Juka već....:lol:

However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

NightwishHolopainenGirl

nadam se da ide Anette i ostaje Jukka.Samo da nedovedu jos neku kmekavicu :)
Sweet boy, come in
I am the dark side of you
Die for my sins
Like the One once did

TUOMAS HOLOPAINEN 4EVER