Losa situacija u bendu? (Nasla intervju)

Započeo LoveGhost, Maj 05, 2009, 14:30:15

prethodna tema - sledeća tema

LoveGhost

Citat: StormfireThis was posted on another forum and I want to know if anyone else has any information either supporting or opposing it. It would be a great tragedy if it were true. :cry:

CitatORIGINAL: 99hammy99

saw this on the bloodstock forum, apparantly it came from an interview that was posted on the forums

J: Do you have any ideas on the new album?
T: I have already started preparing some things. We have much time to work on the new album though. When all this comes to an end, we have to meet each other and discuss, to see who wants to stay in the band and who don't. I hope everybody in the band understood that too.

J: Are you referring to someone special?
T: Yes...

J: Not to Marco?
T: No...

J: Not to Emppu?
T: No...

J: Then, to Anette?
T: I don't want to continue the discussion on that matter.


Da li za ovo ima posebna tema ili ne? Postavila sam u ovoj =D ... Ovo sam nasla na nekom drugom forumu o NW-u i samo sam citirala ( http://nightwish.forummotion.com/index.htm )... Forum jeste malo zapusten ali ima redovnih clanova... Nisam neki poznavalc engleskog ali kako mi se cini da je o nekoj losoj situaciji u bendu... Ako vec ima tema o ovome, da li moze link xD ?
"Anette and Tarja should have a daughter together.
Then all the arguments would be over!"

Neke od najgorih stvari ucinjene su najboljim namerama

Fragile_Dreams

Ups, ovo je izgleda ozbiljno, ako je istinito. (Nadam se da je Anett u pitanju ako je istina. xD)
On je odabrao da se ne zadržava bilo gde.
On je odabrao da odlazi,
on je odabrao da se odriče,
i da ne pita za smisao ili razlog,
on je naučio da se ne okreće.

chess

J: Then, to Anette?
T: I don't want to continue the discussion on that matter.

:histerija: :histerija: :histerija:

Ja sam znao da do raspada uskoro mora docji.....samo je pitanje vremena :]


Fragile_Dreams

Verovatno je samo pitanje vremena. :roll: A ako se potpuno raspadnu, zar nije bilo bolje da su se razisli lepo kao ljudi, dostojanstveno kad je otisla i Tarja i gotova prica, svi bi ih pamtili po dobroj muzici, a sad kad kazes Nightwish prva asocijacija je " a to oni sto su sutnuli pevaljku i usput pravili farsu od toga"...Jadno...
On je odabrao da se ne zadržava bilo gde.
On je odabrao da odlazi,
on je odabrao da se odriče,
i da ne pita za smisao ili razlog,
on je naučio da se ne okreće.

chess

Pa kazem,zelim im brz raspad.....manje da se brukaju i da kaljaju ime....
Verovatno Aneta ne moze da izdrzi pritisak......zato je i problem nastao izgleda...

Fragile_Dreams

Amin. Verovatno je mislila da ide da se zeza u bendu. -_-
On je odabrao da se ne zadržava bilo gde.
On je odabrao da odlazi,
on je odabrao da se odriče,
i da ne pita za smisao ili razlog,
on je naučio da se ne okreće.

Crownless Phoenix

nema teme, hvala sto si  postovala :)
znaci ili aneta ili juka...
mada ja se nadam da ce Aneta :lol:
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

LoveGhost

Citat: Crownless Phoenix poslato Maj 05, 2009, 20:09:36
nema teme, hvala sto si  postovala :)
znaci ili aneta ili juka...
mada ja se nadam da ce Aneta :lol:
ma nista ;) ... Inace ja mislim da Jukka ostaje...

Citat: Fragile_Dreams poslato Maj 05, 2009, 16:23:07
Amin. Verovatno je mislila da ide da se zeza u bendu. -_-
Ne mozes na to tako da gledas (Mozes, ali ne bi trebalo xD) ... Na nju je izvrsen najveci pritisak od svih (bilo sadasnjih, bilo proslih) clanova benda... Ona je bukvalno Tarjina zamena... Od nje su svi ocekivali extra mnogo, da se tako izrazim... Ona nije mogla da bude nova Tarja dok su svi to zeleli... Najvise da moze da otpeva pesme dobro kao Tarja... I novinari i fanovi su je dosta kinjili sto nema velike glasovne mogucnosti i dosta pesama ne deluju kako treba... Primetila sam da dosta komentarisete to sto joj j prvi kupljen album bio Abba-in... Mislim da je to vrlo glupo... To je bilo dosta davno... I meni je prvi bio album Zeljka Joksimovica pa nikome nista xD ... A i ako Anette izadje iz grupe, nadam se da ce neaci neku bolju pevacicu, a njoj zelim veliki uspeh sa onom prethodnom grupom (Alison Avenue ili kako bese xD)
"Anette and Tarja should have a daughter together.
Then all the arguments would be over!"

Neke od najgorih stvari ucinjene su najboljim namerama

petarnw

 :axe:  znaci,napisao pesme pa ce da trazi pevacicu...  :banghead:
I walk alone
Every step I take
I walk alone

Fragile_Dreams

Ma pazi, ja nemam nista protiv toga sto je njen prvi kupljen album bio Abba, ok, pa sta?! Ali ocigledno se nije spremila na pritisak koji je mogao biti ocekivan i iskreno se nadam da ako bilo ko bude izbacen to bude ona, ne zato sto je mrzim - ne mrzim je, prosto je neko ko se ne uklapa u taj bend i poslenja je dosla...A Jukka je skroz super lik, deluje skroz ok i kao muzicar i kao covek.

I usput, mislim da ako budu izbacivali nekog, da ce se ceo bend raspasti, vise nema smisla krpiti rupe...to bi cak mozda bilo i najbolje...Pokusali su da zamene Tarju, pokusalai su nesto novo, nije uspelo, zdravo - dovidjenja. Bolje da se dalje ne blamiraju i da jednostavno se pozdrave ako misle da prave jos jednu onakvu farsu.
On je odabrao da se ne zadržava bilo gde.
On je odabrao da odlazi,
on je odabrao da se odriče,
i da ne pita za smisao ili razlog,
on je naučio da se ne okreće.

Elizabeth

aau brate... sta se ovde desava...
mada, ne cudi me...
hehe, bilo bi ekstra kad bi Aneta ispala sad :D
ko zna, mozda se Tuomas i opameti...
sta bih ja dala da je DPP bio samo ispad... :roll:

al cekajte, ostaje i Jukka tu...who wants to stay in the band and who doesn't...
zju... e, ako Jukka izadje, znaciii... :banghead:
mada, mislim da nema dvoumljenja, da ce to biti Aneta...
mwahahaa :twisted:
e, a nek oni malo pauziraju, odmore se, napune baterije, ovo-ono, pa posle smisle sta stvarno hoce da rade,ako hoce :roll: ovo je vise smejurija...



~ Vi slepi, vi gluvi
vi sebični ljudi
što pravite buku
bez reda i smisla
bez zašto i zato
za koga i kako
bez pitanja koje bi
možda osušilo
ponosni osmeh
na licu bez suza
na licu što nikada
obraz okrenulo nije... ~

The Pendulum

#11
Ja kazem da ce neko dobiti pismo u Hartwall Areni.

BTW, ovo je intervju iz grckog Metal Hammera:

http://tuomas-oceansoul.blogspot.com/2009/03/entrevista-tuomas-metal-hammer-greek.html

Luka

Bila bi fora i Marka da izbace, pa da budu totalno u fazonu. XD On je suvishe hard core za NW... ^^ Kontam da ce na novom albumu biti neka obrada Kelly Osbourne ili necheg takvog. \m/
Лешина се преко клисуре стровалила, нека сад у смрти пронађе свог господа !!! \м/

+Leona+

Jukka leti... Nema shanse da ode Anette... Lepo kaze, ona je vokal i kraj. A Jukka je brate smoren vishe... Pogledaj sta on svira... Uporedi Gethsemane i Bye Bye Beautiful sto se tice bubnjeva...


http://slavicadolasevic.daportfolio.com/
Save yourself and let them suffer!

chess

E i meni se chini da je Jukka.....
Citat: +Leona+ poslato Maj 06, 2009, 00:50:28
Uporedi Gethsemane i Bye Bye Beautiful sto se tice bubnjeva...
Word. Ovo sad je smeshno sto svira....

Coa Smor

I meni je prvi album bio od Abbe :heart:


neće se oni dostojanstveno raspasti, em je previše love u igri em je odavno kasno za to :)
a Tuomas drami kao i obično, dok on dovrši taj album pa turneju, pa ovoono, neće tu biti izmena još par godina sigurno, for better or for worse
What-ifs, Maybes and Might-have-beens fly, soft petals on a breeze.
What-ifs, Maybes and Might-have-beens. Why-nots, Perhaps and Wait-and-sees.

skurk

Bila bi fora da bude "Ah, surprise surprise, vraćamo Tacu u bend, ovo je došlo tako neočekivano, uopšte nismo planirali ovo sve vrijeme da bismo privukli pažnju"... :lol:
I CEASE TO EXIST
AS MY FORMER SELF
SYNTHETICALLY REVIVED.

I don't have low self-esteem. I have low esteem for everyone else.

+Leona+

Nista od Tarje, to sigurno... Al Tuomas je maximalno smoren... Na kraju nece niko ni ici iz benda... A ako neko ode, stvarno mislim da ce biti Jukka. Ja savetujem Tuomasu da se povuce u penziju. On sad moze da komponuje samo za Diznija.


http://slavicadolasevic.daportfolio.com/
Save yourself and let them suffer!

Nighteyes

Kakav crni raspad bre xD.Tuomas ce sece vene onda..Ima da trazi zamenu za sve samo da se prica oko NW-a nastavi.
*95% svih tinejdžera bi paničilo kada bi Grandovci i turbo folk ekipa stajali na zgradi visokoj 50m i spremali se da skoče. Copy/Paste ako si u onih 5% koji bi se popeli da ih gurnu dole*.

Crownless Phoenix

.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Nighteyes

Ne mora da znaci da je Jukka u pitanju.Mislim da se cela ta prica oko Nightwisha skupila Tuomasu u glavi i da nece vise da trpi to...
Jednom kad je bio pijan rekao je gitaristi Pain-a da se mnogo kaje sto je ubacio Anette
*95% svih tinejdžera bi paničilo kada bi Grandovci i turbo folk ekipa stajali na zgradi visokoj 50m i spremali se da skoče. Copy/Paste ako si u onih 5% koji bi se popeli da ih gurnu dole*.

+Leona+



http://slavicadolasevic.daportfolio.com/
Save yourself and let them suffer!

Fragile_Dreams

Posto se pokajao Bog moze da mu oprosti, ne i mi. :lol:
On je odabrao da se ne zadržava bilo gde.
On je odabrao da odlazi,
on je odabrao da se odriče,
i da ne pita za smisao ili razlog,
on je naučio da se ne okreće.

The Pendulum

Ja cu mu oprostiti, samo neka je izbaci. ;)

OldNightwishFan

Citat: Luka poslato Maj 06, 2009, 00:43:59
Bila bi fora i Marka da izbace, pa da budu totalno u fazonu. XD On je suvishe hard core za NW... ^^ Kontam da ce na novom albumu biti neka obrada Kelly Osbourne ili necheg takvog. \m/

Keli Klarkson, ne Keli Ozborn.... :D

OT: Dao bog da je izbace.... i da se odluče šta će dalje. Po mom mišljenju jedine dve opcije koje Toma ima su: 1) Da klekne pred Tarjom i da joj plače pod nogama dok ne pristane da se vrati, Jeste da će tako izgubiti reputaciju "untouchable-and-cold-as-ice" ali to bi bilo jedino što može da ih sve spase. I tu da naprave pauzu od posla, da se ponovo sprijatelje svi koliko god mogu, pa tek posle nekih dobrih 6 meseci ili čak više, da počnu sa radom na pravom Nightwish-u....2) Da iskulira, prizna sebi da je usro motku, i da se skroz raspadnu... Doduše, ne bi bilo na odmet ni Jukku malo opametiti, ako bude ona prva opcija, jer, koliko se sećam on je bio taj koji je pljuvao Tarju kad su je izbacili. Dok mi neko ne pokaže dokaze zašto je to zaslužila, ja ću tako misliti...

...I listened to my heart beating
The faint rush of my blood
I listened to my heart beating
The echoes from space... :)

Wild As The Beast I Ran Into The Night! :)


Arhimede, mater ti radoznalu! :evil:

...A real RocknRolla wants a fucking lot...

Nighteyes

Mogu samo lepo da se razidju dok se Tarja ne razvede od Marchel-a(sto nece skoro da se desi).Dok je Marchelo tu Tarja nikad nece da se vraca u NW.Dotle oni mogu da rade nesto drugo posto imaju bendove van Nightwish-a...
*95% svih tinejdžera bi paničilo kada bi Grandovci i turbo folk ekipa stajali na zgradi visokoj 50m i spremali se da skoče. Copy/Paste ako si u onih 5% koji bi se popeli da ih gurnu dole*.

skurk

I CEASE TO EXIST
AS MY FORMER SELF
SYNTHETICALLY REVIVED.

I don't have low self-esteem. I have low esteem for everyone else.

Coa Smor

nek izbace i anette i jukku i uposle tarju i terranu ili tako nekog kao što su oni :? i wilska da se vrati u akciju na bini a ne samo oko bine
What-ifs, Maybes and Might-have-beens fly, soft petals on a breeze.
What-ifs, Maybes and Might-have-beens. Why-nots, Perhaps and Wait-and-sees.

Elizabeth

ne sme Jukka da leti...
e.....mnogo vec smaraju sa ovim trzavicama u bendu...



~ Vi slepi, vi gluvi
vi sebični ljudi
što pravite buku
bez reda i smisla
bez zašto i zato
za koga i kako
bez pitanja koje bi
možda osušilo
ponosni osmeh
na licu bez suza
na licu što nikada
obraz okrenulo nije... ~

chess

Citat: Elizabeth poslato Maj 08, 2009, 00:24:52
e.....mnogo vec smaraju sa ovim trzavicama u bendu...

I mene je vec smorilo sve to....ljudi strpite se,NW se raspada brzo xD