Nightwish > Generalne diskusije

Losa situacija u bendu? (Nasla intervju)

(1/13) > >>

LoveGhost:

--- Quote from: Stormfire ---This was posted on another forum and I want to know if anyone else has any information either supporting or opposing it. It would be a great tragedy if it were true. :cry:

--- Quote ---ORIGINAL: 99hammy99

saw this on the bloodstock forum, apparantly it came from an interview that was posted on the forums

J: Do you have any ideas on the new album?
T: I have already started preparing some things. We have much time to work on the new album though. When all this comes to an end, we have to meet each other and discuss, to see who wants to stay in the band and who don’t. I hope everybody in the band understood that too.

J: Are you referring to someone special?
T: Yes…

J: Not to Marco?
T: No…

J: Not to Emppu?
T: No…

J: Then, to Anette?
T: I don’t want to continue the discussion on that matter.

--- End quote ---

--- End quote ---

Da li za ovo ima posebna tema ili ne? Postavila sam u ovoj =D ... Ovo sam nasla na nekom drugom forumu o NW-u i samo sam citirala ( http://nightwish.forummotion.com/index.htm )... Forum jeste malo zapusten ali ima redovnih clanova... Nisam neki poznavalc engleskog ali kako mi se cini da je o nekoj losoj situaciji u bendu... Ako vec ima tema o ovome, da li moze link xD ?

Fragile_Dreams:
Ups, ovo je izgleda ozbiljno, ako je istinito. (Nadam se da je Anett u pitanju ako je istina. xD)

chess:
J: Then, to Anette?
T: I don’t want to continue the discussion on that matter.

:histerija: :histerija: :histerija:

Ja sam znao da do raspada uskoro mora docji.....samo je pitanje vremena :]

Fragile_Dreams:
Verovatno je samo pitanje vremena. :roll: A ako se potpuno raspadnu, zar nije bilo bolje da su se razisli lepo kao ljudi, dostojanstveno kad je otisla i Tarja i gotova prica, svi bi ih pamtili po dobroj muzici, a sad kad kazes Nightwish prva asocijacija je " a to oni sto su sutnuli pevaljku i usput pravili farsu od toga"...Jadno...

chess:
Pa kazem,zelim im brz raspad.....manje da se brukaju i da kaljaju ime....
Verovatno Aneta ne moze da izdrzi pritisak......zato je i problem nastao izgleda...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version