Pitanja

Započeo Winter's Son, Decembar 03, 2008, 11:29:26

prethodna tema - sledeća tema

Crownless Phoenix

Javi ako te i dalje bude zezalo! :)
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

~Nymphadora~

Oki. A sto se tice onog ,,napredni", pa, znam gooomilu adminki koje bi dusu dale za ovakav look xD
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Winter's Son

Ne mogu da ukachim avatar? jel to do mene, ili VOW odbija?
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

~Nymphadora~

Ne znam, ja sam sinoć promenila avatar o.O
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Winter's Son

promenio sam browser i sredio problem...
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Crownless Phoenix

Ovaj, nece mi aplouduje avatar(e). Zbog radi cega? Probala i manje i vece, svakakvih razmera, samo izbaci The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved.
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Ninoslav

Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Crownless Phoenix

.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

~Nymphadora~

Možete li da mi promenite mejl u nymphadora.96@gmail.com , zbog notifikacija?
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Crownless Phoenix

Erm, mislim da to mozes sama, ili admin. Idi na: profile-> account settings -> e mail. :) Tu sama menjas. :)
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Lomelinven

Ummm. Ne znam gde da postavim ovo pitanje, osim u temi 'pitanja'. XD

Neka se javi neki moderator da obnovi Laninu lozinku (Cerridwen je u pitanju), da bi mogla opet da se uloguje.


Ninoslav

Ne koristi isti mejl više?
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Lomelinven

Hmmm, pitaću je!

Ninoslav

Posalji mi njen mejl koji koristi i resetovacu je
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Lomelinven

Ima li još nekog ko je primetio najezdu ruskih spamera? Rade li moderatori na zatvaranju tih tema?

chess

juce sam bacio u spam arhivu par tema cisto da opravdam moju ulogu moda ovde

Lomelinven

E super, Miki. Odlicno, bilo je prilicno sablasno gledati ih. XD

Winter's Son

Ja sam, chini mi se, pobrisao par accounta i tema istih... nje valjda da ih josh ima? o.O
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Lomelinven

Iskakali su par puta nakon ovog posta mog.

Jao.. Strašno. :S Samo nadgledaj i briši!

Nordic Wolf

Mene zanima šta se radi po pitanju razvoja foruma. Neko reče da je u hibernaciji, a koliko dugo: godinu, dvije, pa i više? Da nije ovako očajno, možda bi bilo ovoliko  :) smiješno.

Winter's Son

Gejbuk nas je unishtio.... kao i sve ostale forume... uglavnom... :|
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Nordic Wolf

Da, a na Fejsu se skoro uvijek priča o konstruktivnim, smislenim temama  :roll:  Ako ljude to zadovoljava...

chess

Nije nas fejsbuk unistio nego losi medjuljudski odnosi clanova ovog foruma. Posto je ovde uspeo svako da se smuva sa svakim i onda da se ne bi cuo sa njim ponovo prestaje da posecuje forum. Delom i zato sto je je ovo vise metal forum a tu Yumetal gospodari. I delom zato sto su svi prestali da slusaju Nightwish posle odlaska Tarje, pa se ne razvija nikakva komunikacija niti bilo sta vezano za to sta Nightwish sada radi. Uglavnom se postavi vest ali nikoga to ne interesuje. Kako je onda Yumetal forum ziv i ima milion clanova i dnevno preko 500 gostiju i poseta? Fejsbuk je uveliko bio IN kada je i ovaj forum bio IN tako da to nije razlog.

Lomelinven

Ma i omatorilo se! Ali mislim da ipak ne prestajemo da se družimo, samo je to ređe!


Winter's Son

#84
Iskreno, slazem se sa Miloshevim postom, ali to nije glavni razlog... Frum jeste bio tu kada se sve to deshavalo, to znash i sam Miloshe, ali mi smo tad ili bili u srednjoj pa dzabalebarili po ceo dan, pored toga shto nas je i intersovao NW, svi smo svima bili novi, voleli smo muziku i ona nas je spajala... Zene su balavile za Tarjinim kostimima, vokalnim sposobnostima i ne znam ti ni ja shta sve, dok smo mi pokushavali da budemo kul... Realno...Stariji od nas su vecj bili na faxu i pohvatali konce oko ispita pa ih u to periodu i nije bilo... Ali da se svako muvao sa svakim to jeste... Ali ne postoji razlog zbog kog bih ja batalio da dolazim na VoW... Ko god s kim god bio u vezi... Sam ovde skoro 8 godina, bio tu od samog planiranja i vucaranja josh na officialnom NW forumu, preko onih free, ED.net pa dovde... Ako nishta drugo, bar, sopstvenog ispunjenja radi, mogu chitati stare postove, smejati se i piti kafu... Jer znam da vlasnike vishe od pola tih postova cju videti opet za koji mesec, jer, nisu svi U Bgu... A to shto se vi po Bgu ne skupljate ko nekad - to nije moj problem... Nikad, ali nikad ne bih odbio kafu s nekime od vas, ili, daleko bilo, pijanchenje... Ali ja sam u Ni, a vi ste gore...

A i kad smo vecj kod toga, ne zelim da stvaram sad tenziju ili bilo shta, ali shta je koji djavo sa tvojim srceparjucje, bolesno direktnim, bez pardona ni dlake na jeziku, postovia u poslednjih par meseci... Kao da se neshto mnogo loshe desilo tebi, lichno, ovde pa bacash h8... Ili smo svi mi obnevideli neko deshavanje...

Msm, meni si stvarno gotivan, i mno sam se iznenadio kad sam te video onaj dan kad sam dolazio, al brate... Chisto ono... ako te je neko povredio, telefon radi u oba smera.... :|
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Angel Of Light

Potpuno se slazem sa Milosevim postom. Ne znam za druge, ali mogu da govorim u svoje ime, ja ne slusam Nightwish vise kao sto sam nekada, plus net koristim samo u citaonici, a u citaonici ima pametnijih stvari da se radi nego da se prate desavanja po forumima. Doslo vreme da i mi matori zavrsavamo fakultete :D
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Maza

Што се не мења овде нешто? Дајте још једног администратора, мање модератора, стварно нема потребе за оволико пошто нас и тако једва 5-оро, 6-оро долази на форум.
Love is the only truth
Pure as the will of youth
Until it breaks your heart :sad5:

Bound by this passion, I'm begging you please let me go
There is no escaping the feeling, I can't fight anymore :sad11:

With the absence of the heart
we could never smile
we can feel the bitter tears :wub:

Ninoslav

Ko hoće da bude administrator?
Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================

Maza

Хоћу ја. :D А онда ме се чувајте.  :lol:
Love is the only truth
Pure as the will of youth
Until it breaks your heart :sad5:

Bound by this passion, I'm begging you please let me go
There is no escaping the feeling, I can't fight anymore :sad11:

With the absence of the heart
we could never smile
we can feel the bitter tears :wub:

Ninoslav

Namaste... Bow before me, brothers, show your respect, then create devastation...

==========================
...When there's nothing left to say
Lake of tears will find it's way...
==========================