Kako?Kad?Zasto?

Započeo METALbitch, Avgust 14, 2005, 23:04:17

prethodna tema - sledeća tema

chess

Problem je u tome sto te zenske osobe(ili mushke) nemaju gde da chuju za Nightwish,nigde se ne vrti na televiziji,nigde se ne plasira u medijima.Mada i ja mislim da ima vishe zenskih osoba koje su cule za Nightwish.

Winter's Son

Mahom zbog Tarje... i Njenog izgleda... I stila oblachenja... I Bravo chasopisa :histerija:
Ali vecjinom su to one napaljene klinke koje su videle tomasa pa ajde, slushacje NW zbog njega... :roll: :puke:
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

Angel Of Light

uglavnom je tako,ali ima jos devojaka koje vole nightwish zbog onoga sto je bio ;)
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Crownless Phoenix

Citat: Angel Of Light poslato Avgust 26, 2008, 11:26:00
uglavnom je tako,ali ima jos devojaka koje vole nightwish zbog onoga sto je bio ;)
zbog onog kakav je bio i kakvu muziku je imao :)
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

Angel Of Light

upravo to :) iz tog razloga sam i ja pocela da slusam nightwish :) magija muzike i vokala me je opcinila :wub:
there can be miracles, when you believe...
-----------------------------------------
bila Tarja...muk... :wub: :wub:


Fragile_Dreams

Mslm pre neke 3 god da sam cula ili Sleeping Sun (koja i dan danas skroz posebna za mene) ili OTHAFA...tako nekako...tad sam slusala kao nekakav rock/metal i cula sam za NW al nisam slusala...najbolja ortakinja ima brata 'metalca' i tako smo mi nesto slucajno nasle neke stvari od NW i malo po malo sam se skroz primila i NISAM prvo cula Once, stavise to je bio poslednji album koji sam cula...
Sad bi najsrecnija bila kad bi mogla da se vratim kroz vreme i da cujem NW live u vreme OB-a, tu su mi nekako svi smesni i simpaticni...xD



On je odabrao da se ne zadržava bilo gde.
On je odabrao da odlazi,
on je odabrao da se odriče,
i da ne pita za smisao ili razlog,
on je naučio da se ne okreće.

OldNightwishFan

Citat: Vampire Vorador poslato Avgust 10, 2008, 20:44:31
Mozda misli na Over the Hills spot... 2001. + slichni (mada ne kontam u kom delu :roll: (mozda kad su u onom "zamq" svi choporativno))

malo je onih koji su "otkrili" NW pre Nemo singla i Once albuma...
1.Mož' biti,davno je to bilo...
2.Pa da,to je uglavnom zato što su te kod nas popularne-nisu ljudi tad znali za druge,jer druge nisu imale spotove,i koliko ja znam,spot za nemo se najviše prikazivao...
...I listened to my heart beating
The faint rush of my blood
I listened to my heart beating
The echoes from space... :)

Wild As The Beast I Ran Into The Night! :)


Arhimede, mater ti radoznalu! :evil:

...A real RocknRolla wants a fucking lot...

moth

:) bash kao i Dreamerslayer, samo shto sam ja pocheo da slusham nightwish u julu 2004 :P
preteche me za mesec...
video sam spot Nemo na tv-u i gitarista mi je jako lichio na Arthasa iz warcrafta, u zavrshnoj sceni kad svira na northlend-u
Tada sam uzeo Once CD, i tu pochinju svi moji problemi ...
And then we turn around and find all forests gone,
and find all stars and stories gone
And then we turn around and find all faeries gone,
and find all dragon faeries gone

tempus fugit

zapravo nije malo ljudi koji su otkrili najtvish pre once-a, barem ne u mojoj okolini. :D
Sors de l'enfance, ami, réveille-toi!
Suave, mari magno, turbantibus aequora ventis
E terra magnum alterius spectare laborem:
Non, quia vexari quemquam est jucunda voluptas;
Sed, quibus ipse malis careas, quia cernere suave est

c1k4_ml3kc3

Гледао сам Nightwish и заволео када сам чуо рекламу с темом ''Sleeping Sun'' (спот) на неком немачком каналу када сам био код тетке на НБГ. 
хаха, то је било даввнооо...
Иначе волим албуме Nightwish-a до албума Once. Анету и Туомаса(ЏониДепа)не подносим.
There is no knowledge that is not power
Tip : ЈА СЕ РОДИОООО!!! xD Видите ме каки сам маји бордо с пвугама :]

LoveGhost

Iskreno, ja sam vrlo kasno (tj. skoro) pocela da slusam NW i uopste, pocela sa mda se okrecem normalnoj muzici... To je bilo 2005. (u jbt. nije malo, bilo pre 4 godine, kada sam imala 10 godina :D , uopste nije bilo kasno xD )... Cula sam kod brata Nemo i You Are my Sin i mnogo su mi se svidele... Posle sam uzela od sestre neke njihove pesme jer ih ona u stvari ne slusa, pa sam imala malo, pa sam polako nabavljala njihove pesme, jer sam imala Dial-up pa nisam mogla da skidam sa neta... Inace, pre nego sto saMm nabavila sve njihove pesme, brat mi je nabavio dva (ili tri) koncerta pa sam ih odgledala milion puta dok nisam dobila i pesme xD ... Znala sam napamet kada ce koja pesma :D ... Inace, pre NW-a brat mi je pustao Linkin Park, Slipknot, Limp Bizkit (tada je to slusao, a sada ne moze da ih smisli :lol: ) , SOAD, Static-X - cisto da me uputi i uvede u metal xD ... Cak mi je i obasnjavao ko je kog zanra i pustao mi je iako ja nisam shvatala xD ... Sada vrlo dobro shvatam :D
"Anette and Tarja should have a daughter together.
Then all the arguments would be over!"

Neke od najgorih stvari ucinjene su najboljim namerama

xxanaxx

ja samo znam dvoje koji bas slusaju... ne racunam oni koji mesaju rebelde i nw... xD

Crownless Phoenix

a sofija ? :P Daklem, znas troje :D
.               The Shamrock crew
                     Borovnica Crew  :drinkers:
                        
I am singin' for my pleasure
An' that's my only measure
That's my cure for livin'
When I'm feelin' bad

xxanaxx

tebe nisam racunala... :) ali ako bas hoces 3... :)

Selena

Slusala sam pop i drugarica me savetovala da skinem neku pesmu. :icon_mad: Ukucam ja bye bye,kad ono izbace NW.Odmah mi se svideo.Posle sam slusala pesme i od Tace i od Anette,skapirala da najvise gotivim Amaranth,kao i Planet Hell...
Ali neka bude jasno,gotivim NW zbog pesama,muzike uopste,kao i energije na koncertima :icon_kidra: a ne zbog izgleda clanova benda.To je GLUUUPOOOOOOOO...
Death is easier than a pen,and duty is heavier than a mountain...You choose.

    "Prošla su proleća sa vesnicima sreće
     Čovek se u dušu kocka, smrt zemljom kreće
     Vatra urla, vetrovi kidaju, a zemlja drobi
     Dok iskidan sluga sanja o svojoj kobi."

                Love Aragorn :heart:

*yokyyay*

nightwish sam pochela da slusham od 4. razreda...xD
prwo sam slushala neshto tipa-rihanna, BEP, i te gluposti.pa shta?-bila sam mala,josh nisam ni imala neki uqs... :lol:
i idem ja tako na lime-wire, i widela sam nw.
swidelo mi se to ime, izgleda da je probudilo neshto mrachno u meni  :lol:
posle sam ih josh negde widela...-da ne smaram wishe,
slusham ih i dan-danas.
mada moji nisu bash za to, zato shto swe wishe i wishe slusham metal, a kewa mi je nastawnica weronauke- a pazi owo- tek kasnie saznam da su moji kewa i tjale ustwari u pluskwamperfektu slushali metallicu, nirvanu-etc.

i eto, sad sam tu sa wama na owom bogom danom forumu.  :biggrin:

kraj.


~Nymphadora~

Kako ste poceli slusati Nightwish,kad ste ih prvi put culi,vas prvi utisak, zasto ste ih poceli slusati :?:  :?:  :?:


Uhh....Ja sam prvi put čula ZA nw u zabavniku (eto....nije bravo), ali tada (a to je bilo jaaako davno) sam imala predrasude prema metalcima i mislila sam da se drogiraju i poštuju satanu i šta sve ne (u petom razredu sam bila fensersko odbačeno derište koje nije poštovalo svoju individualnost i htelo da se pošto-poto uklopi i ima više od dve drugarice -.-). Mislim, tada sam slušala Natašu Bekvalac (to je moja najmračnija tajna). Onda sam, prošle godine negde početkom novembra (ili kad je već bio onaj raspust) bila kod sestre i ona mi je bezveze rezala neke pesme sa kompa, između ostalih I wish I had an angel i Litijum od evanescence-a. Pesma mi se dopala, ali Markov glas me je pomalo plašio (gle ironije, sada zastupam mišljenje da je njegov glas jedino za šta vredi slušati pomenutu pesmu) i Tarijni delovi su mi bili kao neko ,,osveženje". NaxSwanheart mi je rekla da potražim neke druge pesme, jer ima i boljih od angela. Išla sam na yt, i nabasala na nemo, koja mi se nije svidela, a zatim i na stari video sleeping sun. Ja sam mislila da je SS sa Anet, jer Tarja nekad i Tarja sad meni ni malo ne liče, a Anet nisam ni znala kako izgleda. U međuvremenu sam sve ispozaboravljala, Nataši sam napisala neku poruku samo da bih je otkačila, a onda smo se i posvađale na mizuchiju oko toga koja je bolja-Tarja ili Amy Lee :lol:
Iiiiiii.....onda, negde krajem aprila, prevodila sam neki intervju ili šta već za vampire fans, gde sam bila pisac, i usput slušala muziku....i odjednom sam uhvatila sebe kako ubrzavam litijum na plejlisti jer je sledeći angel. Šlogirala sam se xD
Počela sam da ih slušam....eto, spontano. Nisam ni znala šta radim :lol: A sada ih slušam zbog divne muzike, tekstova, Tarjinog (i Markovog) glasa.....
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Lomelinven

Awww! Bravo za Politikin Zabavnik! :sheep:

~Nymphadora~

Haha, bolje nego bravo xD
Bravo sam prestala da kupujem, jer su one dizni zvezde počele da mi idu na *****.
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Lomelinven

Citat: ~Nymphadora~ poslato Jul 24, 2010, 20:42:46
Haha, bolje nego bravo xD
Bravo sam prestala da kupujem, jer su one dizni zvezde počele da mi idu na *****.

Ja nisam mislila na 'casopis', nego na actual 'bravo', svaka cast sto citas Zabavnik! :D

~Nymphadora~

Shvatila sam šta si htela da kažeš ^^
I htela sam da kažem ,,bolje da čitam zabavnik, nego bravo",
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.

Lomelinven

Izvini :lol:

Danas mi nisu sve na broju. :lol:

Inace, da ne bude totalni spam :lol: Kad pomenusmo Bravo xD Ja se secam da je meni neko jednom doturio taj casopis sa clankom o Najtmishu i da je tu pisalo kako oni veruju u vracare i bila je neka ocajna fotomontaza Tarje sa kristalnom kuglom i Tarje kako sedi kod neke gatare xDDD Kako je to bilo uzasno, secam se da sam ga bacila u djubre odma' xD

eXoDuS1993

Poceo sam daaavno da ih slusam.Kako sviram klavijature , drugarica mi preporucila jednu njihovu pjesmu da sviram ( Walking in the Air) i od tad sam njihov fan. :)

Nordic Wolf

Citat: eXoDuS1993 poslato Avgust 08, 2010, 01:08:24
Poceo sam daaavno da ih slusam.Kako sviram klavijature , drugarica mi preporucila jednu njihovu pjesmu da sviram ( Walking in the Air) i od tad sam njihov fan. :)

To u stvari nije njihova pjesma, već iz animiranog filma Snowman, ali svejedno NW-ova verzija je bolja.

eXoDuS1993

Ma znam...Nije ni Over the hills and far away , pa mi je opet jedna od omiljenih :)

Nightwishmaiden899

I found the song "amaranth" on youtube and since then I have been under Nightwish's spell..:)

Fallen Angel

Saznala sam da postoje tek 2004., ali tada sam bila 4. razred, klinka, nista znala o muzici nisam (slusala sam Rammstein doduse). Ali svideo mi se Nemo. Tek dve godine kasnije, dobila sam dosta njihovih pesama, i prva koju sam zavolela bila je 10th man down. Ta pesma me je potpuno uvukla u vode metala i hvala joj.
Carry my soul into the night,
May the stars guide my way.
I glory in the sight,
As darkness takes the day.

NightwishHolopainenGirl

ja sam ih pocela slusati tek prosle godine prije sam ludila za lady gagom,keshom,britney spears i ostalim pop kravama,Jednoga dana sam pricala sa bratom preko skypa i rekla mu kako je dobra nova pjesma od lady gage a on mi je naravno posto slusa metal rekao da je cisto sranje i poslao link od nw nemo ta pjesma mi se jako svidila tako da sam skinula cjelu nw diskografiju i tako sam zamrzila pop i pocela slusati metal. :)
Sweet boy, come in
I am the dark side of you
Die for my sins
Like the One once did

TUOMAS HOLOPAINEN 4EVER

Winter's Son

Citat: NightwishHolopainenGirl poslato April 12, 2012, 12:01:34
ja sam ih pocela slusati tek prosle godine prije sam ludila za lady gagom,keshom,britney spears i ostalim pop kravama,Jednoga dana sam pricala sa bratom preko skypa i rekla mu kako je dobra nova pjesma od lady gage a on mi je naravno posto slusa metal rekao da je cisto sranje i poslao link od nw nemo ta pjesma mi se jako svidila tako da sam skinula cjelu nw diskografiju i tako sam zamrzila pop i pocela slusati metal. :)


Is it wrong that im rofling so hard i think im gonna poop? XD

Welcome aboard... :D
Citat: Winter's Son poslato Januar 30, 2009, 18:59:53
Zivi svoj zivot najbolje shto mozesh a drugima isti zagorchavaj, naravno, najbolje shto umesh :saint:
"Ja kad serem, serem sa stilom..."

~Nymphadora~

Ne, zapravo, moja reakcija je slična. :lol:
However cold the wind and rain,
I'll be there to ease up your pain.
However cruel the mirrors of sin,
Remember, beauty is found within.